Каталог компаний в Ивано-Франковске

Ивано-Франковск

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Компанія «АУРЕУМ» – це команда спеціалістів з високою кваліфікацією, які не тільки професійно виконують свої обов’язки, але й люблять свою роботу. Зверніться в нашу компанію і ми запропонуємо Вам матеріали в області ремонту, оздоблення, дизайну. А також монтаж та гарантійне обслуговуваннянатяжних стель, надамо ряд послуг пов’язаних з будівельно-ремонтними та оздоблювальними роботами. Ми здійснюємо комплексний (під ключ) та частковий ремонт будь-яких житлових та нежитлових приміщень: квартир, будинків, офісів, магазинів, ресторанів. Чітке розуміння бажання клієнта, націленість на кінцевий результат і дотримання всіх стандартів гарантує якісне виконання замовлень. Використання найбільш якісних та сучасних матеріалів, а також передових технологій дозволяє досягти блискучих результатів. Компанія «АУРЕУМ» – це відмінна якість, широкий асортимент, високий сервіс, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми пропонуємо не тільки високоякісні матеріали, але й забезпечуємо високий сервіс обслуговування: консультації, допомогу, швидке оформлення і виконання замовлення, все що робить співпрацю з нами вигідною та приємною. Ми надіємося, що співпраця з нашою компанією дозволить Вам з мінімальними зусиллями і максимальним комфортом реалізувати свої бажання, і результати нашої роботи принесуть Вам тільки позитивні емоції.
Фото48
Изображение-1 ТОВ "АУРЕУМ"Изображение-2 ТОВ "АУРЕУМ"Изображение-3 ТОВ "АУРЕУМ"Изображение-5 ТОВ "АУРЕУМ"Изображение-6 ТОВ "АУРЕУМ"Изображение-7 ТОВ "АУРЕУМ"
1Мнений
Ивано-Франковск
-3%
Ценовая категория:
0Мнений
Ивано-Франковск
-10%
Натяжні стелі з якісної плівки , любі конфігурвції ,на великі обєми знижка 15%, багато кольорів та відтінків німецькі 89 кольора Франція 67 кольора китай 102 кольора Також зоряне небо , фотодрук.
0Мнений
Ивано-Франковск
0Мнений
Наверх